Вы смотрите Star TV

Star TV - Turkey Телевидение

Star TV - Canlı Yayın HD

Star (Turkey) Телевидение. Смотрите в прямом эфире, найти информацию здесь для этой телевизионной станции онлайн.

Last Update date: 5 months ago

Rating: Star TV4/5 (2 votes)
Название телеканал: Star TV
Tрансляция страна: Turkey
Click here to open and watch this channel

Star TV 1989 yılında Cem Uzan ve Ahmet Özal tarafından kurulmuş, Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalıdır. Ekranlarda yayınlanan dizileri ile de oldukça çok reytinge sahip olan kanallardan bir tanesidir. Star TV dizilerini ve programlarını aynı anda kanal ile birlikte bu sayfa üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Avrupa'da yayın yapan Star Avrupa kanalını ise Euro Star sayfasından izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkiye'de bulunan vatandaşlarımız Star TV canlı olarak Türksat 4A, Tivibu, Digitürk, D-smart ve Teledünya platformalarından seyredebilirler.

Star TV, kaliteli canlı yayın ilkesini uzun yıllardır devam ettirmektedir. Bir çok kanal siyasi partilere yakınlık belirtirken Star bunların dışında kendini tutabilmeyi başarmıştır. En çok izlenen diziler arasında bu yıl Kösem Sultan beklenirken Kara Sevda, Paramparça ve Kiralık Aşk dizileri adeta fark atmıştır. Yayın akışı sayfasından ilgili programları takip edip, saat kaçta olacağını ve hangi günde olacağını bulabilirsiniz. HD yayınını ise ilerleyen günlerde sitemizde bulabilir ve internet hızınıza göre ücretsiz olarak kesintisiz izleyebileceksiniz.

Если вы будете искать для точных каналов, пожалуйста, посетите телевизор сайта в Интернете, где вы найдете полный список потоков для всех каналов. Если вы столкнулись с трудностями с просмотром трансляции, пожалуйста, сначала проверьте наш подробный Как смотреть руководство. И самое главное, все потоки вы можете найти на нашем сайте абсолютно бесплатно, - подключение к Интернету все, что вам нужно!

Star TV поток не находится на нашем сайте, это предусмотрено самим телевизионной станции. Поэтому, пожалуйста, ждать, чтобы подключиться к Star TV трансляции. Star TV канала может быть иногда недоступен в сети.